Privaatsus

See privaatsuspoliitika täpsustab, kuidas isikuandmeid ja teavet kogutakse ja kasutatakse Mangud.net veebisaidi külastamisel.

Kui kasutate brauserit selleks, et külastada Mangud.net, võidakse teie enda brauser saata meie veebisaidi poole. Nende hulgas võiksime meile vastu võtta järgmised esemed:

  • IP-aadress - see on kood, mis koosneb 4-st numbrist 0-255-st, mis on rühmitatud punktide abil (midagi aa.bb.cc.dd, kus aa, bb, cc ja dd on varem mainitud numbrid). Üks IP on tavaliselt seotud ainult ühe arvutiga, mis on ühendatud Internetiga. Hiljutised tehnoloogiad (puhverserverid jne) võimaldasid siiski seostada ühe IP-ga kümneid arvuteid, mis kõik on võrgus. Samuti on võimalik, et saadate oma tõelise IP-aadressi asemel puhverserveri IP-aadressi.
  • Kasutaja agendi string - see on string, mis on spetsiifiline brauser, et sa kasutad. Selle stringi põhjal võib keegi teada saada, kas kasutate näiteks Internet Exploreri uusimat versiooni või mitte. Lisaks võidakse koos brauseri identifitseerimiD-ga saata ka muid üksikasju, sealhulgas teie operatsioonisüsteem, varem külastatud lehe URL jne.
  • Küpsised - need on stringid, mida meie veebisait salvestab teie kohalikus mäluseadmes. Võimalik, et saate konfigureerida oma brauseri, et keelata juurdepääsu küpsistele või küsida oma nõusolekut iga küpsisega seotud toimingu kohta. Küpsiseid kasutatakse peamiselt selleks, et aidata kasutajatel, täites neile automaatselt autentimisteabe või selleks, et kasutaja meelde jätta järgmisel külastusel veebilehel.
  • Täiendav teave - JavaScripti või muid veebitehnoloogiaid saab kasutada teie ekraani eraldusvõime, teie riigi või muude andmete leidmiseks enda või ühenduse kohta.

Mangud.net kogub osaliselt või täielikult, mõned või kõik eespool nimetatud üksused. Nende kogumise peamine eesmärk on luua nende põhjal statistilisi andmeid, mis aitavad meil tuvastada meie veebisaidiga seotud võtmevaldkondi (näiteks populaarsed piirkonnad või piirkonnad, mis võivad vajada täiustamist).

Muud eesmärgid hõlmavad neid, mis on seotud meie veebisaidi turvalisuse ja demograafilise analüüsiga. Samuti teevad kolmandate osapoolte üksused meiega koostööd selleks, et pakkuda meie külastajatele analüütikat, reklaamiga seotud või muid teenuseid; neil üksustel on privaatsuse ja andmete kogumise eeskirjad; te nõustute kaudselt, et praegune poliitika ei ole nende suhtes kohaldatav ja te nõustute olema siduv oma tingimused ja poliitika teabe kohta, mida need kolmandad isikud ise koguvad. Paljude kolmandate osapoolte tarnijate puhul saate loobuda küpsistest, mida kasutatakse käitumuslikel reklaamidel, külastades lehelt Network Advertising Initiative loobuda.

Mõnikord võime paluda teie meiliaadressi autentimise eesmärgil või suhtlusega seotud tegevuste jaoks. Meil on nulltolerantsuse poliitika rämpsposti vastu ja me jätame endale asjakohased meetmed kasutajate vastu, kes kuritarvitavad meie võimalusi või teenuseid, et reklaamida, julgustada või tegelikult saata rämpsposti e-kirju.

Jätame endale õiguse muuta seda reeglit igal ajal, koos või ilma sellest teatamata.

Kui teil on küsimusi või arvamusi oma privaatsuse või selle privaatsuspoliitika tingimuste kohta, võtke meiega ühendust. Oleme innukad kuulda teie ettepanekuid.

Tagasi avalehele